هتل امیر مشهد

معرفی :  هتل امیر یکی از هتل های دو ستاره شهر مشهد است که با مدیریت آقای اژدری اداره می شود. این هتل یکی از باسابقه ترین هتل های شهر مشهد است که در سال 1349 افتتاح شده است. ساختمان هتل دارای 3 طبقه و 56 واحد اقامتی می باشد. این هتل در سال 1392 برای ارائه خدمات بهتر به شما مسافران تور مشهد بازسازی شده است.

هتل امیر مشهد

امکانات اتاق ها : اتاق های هتل از نوع یک تخته، دو تخته، سه تخته و چهار تخته هستند که به صورت  BB رزرو می شوند اما در ایام خاص هتل آفر خاص اقامت فولبرد ارائه می دهد. در این اتاق ها امکانات یخچال، تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، تلفن، اینترنت بی سیم رایگان، کمد لباس، رخت آویز، آباژور و حمام با لوازم بهداشتی وجود دارد.

امکانات هتل : کافی شاپ، کتابخانه، گشت نیم روزی،‌ پارک کودکان، پذیرش 24 ساعته، خدمات برای معلولین، تاکسی سرویس، پارکینگ، لاندری، روم سرویس، آسانسور، خدمات بیدار باش، اتاق چمدان، نمازخانه

هتل امیر مشهد

رستوران هتل : رستوران صبحانه خوری هتل در طبقه منفی یک قرار گرفته است و دارای ظرفیت 150 نفر است. رستوران دیگر هتل نیز با ظرفیت 150 نفر انواع غذاهای ایرانی را سرو می کند.

موقعیت مکانی هتل : این هتل در چهارراه شهدا و مقابل باغ نادری قرار گرفته است. فاصله هتل تا ورودی باب الجواد حرم مطهر امام هشتم 1.5 کیلومتر است. هم چنین فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی مشهد 10 کیلومتر و تا راه آهن این شهر 2 کیلومتر است.

هتل امیر مشهد

پیشنهاد ما : این هتل یکی از هتل های ارزان قیمت شهر مشهد است که در نزدیکی حرم مطهر امام هشتم قرار گرفته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید