رستوران گیلدا مشهد

از رستوران های خوب مشهد می توان به رستوران گیلدا اشاره کرد. این رستوران دارای منوی غذایی متنوع می باشد که همه روزه از صبح تا شب آماده پذیرایی از مسافران تور مشهد می باشد. در رستوران گیلدا انواع غذاهای ایرانی و سنتی سرو می شود. مسافران تور مشهد می توانند برای صرف غذا به این رستوران بروند و غذای مورد علاقه خود را میل کنند.

رستوران گیلدا مشهد

رستوران کبابی عبداللهی مشهد

رستوران کبابی عبداللهی مشهد یکی از رستوران های خوب مشهد می باشد که در قاسم آباد شهر مشهد واقع شده است. در این رستوران انواع کباب، جوجه و انواع خورش سرو می شود.ساعت کاری این رستوران از 12 الی 16 و 20 الی 24 می باشد. ظریفیت این رستوران 110 نفر می باشد از امکانات این رستوران می توان به پیک مورتوری رایگان اشاره کرد. مسافران تور مشهد می توانند با رفتن به این رستوران غذای مورد علاقه خود را سرو کنند.

رستوران کبابی عبداللهی مشهد

رستوران قرمه خوران شاندیز مشهد

رستوران قرمه خوران شاندیز در حاشیه میدان آبشار مشهد واقع شده است. این رستوران همه روزه از ساعت 11 تا 24 آماده پذیرایی از مسافران تور مشهد می باشد. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی و سنتی سرو می باشد. طعم قرمه های این رستوران بی نظیر است. مسافران عزیز تور مشهد می توانند به رستوران قرمه خوران شاندیز سر بزنند و غذاهای خوش طعم و لذیذ میل کنند.

 رستوران قرمه خوران شاندیز مشهد

رستوران قرمه خوران شاندیز مشهد

رستوران نسیم لبنان مشهد

رستوران نسیم لبنان در سه راه ادبیات شهر مشهد واقع شده است. این رستوران دارای محیطی شیک و مدرن می باشد. این رستوران به گونه ای طراحی شده است که فضای رو به روی شما به گونه ای است که تصور می کنید به رستوران های لبنان وارد شده اید. یکی از ویژگی های این رستوران این است که از مواد غذایی سوسیس، کالباس، روغن و .... استفاده نمی شود و به همین دلیل مورد توجه مسافران تور مشهد قرار گرفته است. این رستوران هر چند وقت یک بار منوی جدیدی را به منوی غذا اضافه میکند. رستوران نسیم لبنان دارای پیک رایگان به تمام نقاط شهر مشهد می باشد.

رستوران نسیم لبنان مشهد

رستوران نسیم لبنان مشهد

رستوران نسیم لبنان مشهد

رستوران کلبه محبت مشهد

این رستوران در بلوار وکیل آباد شهر مشهد واقع شده است. تمام غذاهای رستوران کلبه محبت به صورت بخار پز بوده و با مواد کاملا طبیعی مانند: سبزیجات، حبوبات، مواد صد در صد گیاهی و ....درست می شود. این رستوران به دلیل کیفیت غذایی بالا مورد توجه مسافران تور مشهد قرار گرفته است.

آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، وکیل آباد 35، بین عقدایی 2 و 4

رستوران کلبه محبت مشهد

رستوران کلبه محبت مشهد